Zdrowie Rodzinne w nowej lokalizacji. Zapraszamy na Wielkie Otwarcie!
Zdrowie Rodzinne w nowej lokalizacji. Zapraszamy na Wielkie Otwarcie!

Co nowego w Zdrowiu Rodzinnym?

 

W naszym nowym sklepie znajdziecie wszystko, czego potrzebujecie, aby prowadzić zdrowy tryb życia. Oferujemy bogaty asortyment suplementów diety, zdrową żywność, a także różnorodne akcesoria medyczne i rehabilitacyjne. Naszym priorytetem jest jakość – dlatego współpracujemy tylko z zaufanymi dostawcami, którzy gwarantują najwyższą jakość swoich produktów.

 

Wyjątkowe atrakcje na dzień otwarcia

 

Otwarcie nowej lokalizacji to dla nas wyjątkowe wydarzenie, dlatego przygotowaliśmy wiele atrakcji, które umilą Wam ten dzień. Od 8 do 15 czerwca każdy klient, który zrobi zakupy za minimum 50 zł, otrzyma wyjątkowy prezent niespodziankę! To nasz sposób na podziękowanie za Wasze zaufanie i wsparcie.

 

Zdrowie Rodzinne – więcej niż sklep

 

Zdrowie Rodzinne to nie tylko miejsce, gdzie można kupić zdrowe produkty. To przestrzeń, w której spotkacie się z profesjonalistami gotowymi do udzielenia wsparcia w zakresie profilaktyki zdrowotnej. Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie pytania i pomogą Wam w doborze odpowiednich suplementów diety oraz planów żywieniowych.

 

Nasza misja

 

Naszym celem jest tworzenie miejsca, które wspiera zdrowy tryb życia w każdym aspekcie. Chcemy, aby Zdrowie Rodzinne było synonimem zaufania, jakości i profesjonalizmu. Wierzymy, że zdrowie jest najważniejsze, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby oferować Wam produkty i usługi, które rzeczywiście przynoszą korzyści.

 

Zapraszamy do odwiedzenia nas w nowej lokalizacji i skorzystania z bogatej oferty Zdrowia Rodzinnego. Przyjdźcie, poznajcie nasz zespół i odkryjcie, jak łatwo można dbać o zdrowie każdego dnia.

 

Nowa lokalizacja: ul. Antoniukowska 56 lokal 13 ( wewnątrz galerii Antoniuk).

 

🕒 Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Sobota godz. 8.00-20.00

 

Do zobaczenia w Zdrowiu Rodzinnym!!!

Blog chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl